06 Lis

Odbyły się pierwsze szkolenia dla pracowników PRz

06-11-2020 r.
Pierwsze szkolenia realizowane w ramach projektu odbyły się w dniach 4 i 5 listopada 2020 r.
Pierwsze edycje szkoleń świadomościowych dla pracowników PRz
30 Paź

Pierwsze edycje szkoleń świadomościowych dla pracowników PRz

Ruszają pierwsze szkolenia dla pracowników. W związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną szkolenia będą się odbywać w formie zdalnej.

Rekrutacja pracowników PRz do udziału w szkoleniach
24 Wrz

Rekrutacja pracowników PRz do udziału w szkoleniach

24-09-2020 r.
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników PRz do uczestnictwa w szkoleniach świadomościowych.
Szkolenia dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej w ramach projektu
20 Lip

Szkolenia dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej w ramach projektu

20-07-2020 r.
Rozstrzygnięto przetargi na szkolenia w ramach Projektu "Politechnika Rzeszowska uczelnią dostępną". W najbliższym czasie zostanie rozesłana informacja, o sposobie i trybie rekrutacji.

17 Maj

Powołanie Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami

17-05-2020 r.
Na Naszej uczelni zostało powołane Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami (BON)