Strona: Szkolenia zrealizowane w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

Szkolenia zrealizowane w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

2021-07-04
, red.  Ewa Polak
Szkolenie pn. Asystent osoby niepełnosprawnej.

W semestrze letnim odbyło się 21 edycji szkoleń. Łącznie do 30 czerwca zrealizowano w projekcie 31 edycji szkoleń świadomościowych, w których wzięło udział ok. 230 osób. Uczestnikami szkoleń byli pracownicy pełniący funkcje kierownicze, pracownicy dydaktyczni, pracownicy administracyjni i pracownicy obsługi Uczelni.

Ze względu na stan pandemii i ograniczenia sanitarne 24 edycje szkoleń realizowane były w formie on-line. Poprawa sytuacji pandemicznej w czerwcu pozwoliła na realizację  pierwszych edycji na terenie Uczelni.

Informacja o jednym ze szkoleń pojawiła się na stronie głównej PRz w zakładce aktualności

Kolejne edycje szkoleń, które powinny zakończyć się do 30 września 2021 r. planowane są również w formie stacjonarnej na terenie Uczelni.

Wszystkich pracowników, zainteresowanych udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem ds. szkoleń: ud@prz.edu.pl