Strona: Instrukcja krok po kroku rekrutacji pracowników PRz do udziału w szkoleniach / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

Instrukcja krok po kroku rekrutacji pracowników PRz do udziału w szkoleniach

2020-09-24

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników PRz do uczestnictwa w szkoleniach. Informacje o ich tematyce oraz zasadach rekrutacji są dostępne na stronie: https://uczelniadostepna.prz.edu.pl/projekt

Jesteś zainteresowany, co dalej?

1. Wypełnij załącznik nr 1 – Formularz rekrutacyjny kandydata do projektu, do pobrania na stronie: https://uczelniadostepna.prz.edu.pl/projekt/dokumenty-do-pobrania  Formularz rekrutacyjny niezawierający zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych nie będzie rozpatrywany i zostanie zniszczony.
  2. Wypełniony dokument prześlij na adres projektu: ud@prz.edu.pl lub dostarcz do koordynatora ds. szkoleń osobiście lub pocztą wewnętrzną na adres: dr Ewa Polak,  sekretariat CSA PRz, Bud. Ł, pok. 101,
    z dopiskiem "Szkolenia"
  3. Czekaj na informację mailową od koordynatora.
  4. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie składają w wyznaczonym terminie i miejscu (podanym i określonym na stronie internetowej projektu) lub w biurze projektu następujące dokumenty aplikacyjne (w wersji papierowej):
    • podpisany załącznik 2 – Oświadczenie uczestnika projektu,
    • wypełniony załącznik 3A – Formularz danych osobowych uczestnika projektu,
    • wypełniony załącznik 4a lub 4b – Formularz bilansu kompetencji.
  5. Nie można uczestniczyć dwa razy w tym samym szkoleniu.
  6. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie nabywają status uczestnika projektu w momencie złożenia w biurze projektu załącznika 3  - Formularza danych osobowych uczestnika projektu.
  7. W przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń zostanie przeprowadzona dodatkowa akcja informacyjna i rekrutacja uzupełniająca.