Strona: Odbyły się pierwsze szkolenia dla pracowników PRz / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

Odbyły się pierwsze szkolenia dla pracowników PRz

2020-11-06
, red.  Ewa Polak

Rozpoczęła się realizacja szkoleń świadomościowych dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej. W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną i wynikającymi z niej ograniczeniami szkolenia w roku 2020 realizowane będą wyłącznie w formie zajęć zdalnych.

Jako pierwsze odbyły się szkolenia realizowane przez Panią Magdalenę Pikulską z Centrum Szkoleń i Rekrutacji nt. „Techniki Radzenia sobie z agresją studenta oraz z własnymi emocjami w trudnych sytuacjach w administracji uczelnianej”. Pierwsza edycja zrealizowana została w dniu 4 listopada, a druga w dniu 5 listopada 2020 r. W obu edycjach wzięło udział 30 pracowników z różnych jednostek organizacyjnych PRz i różnych grup pracowniczych.

Zachęcamy kolejnych pracowników do skorzystania z szerokiej oferty szkoleń i składania dokumentów rekrutacyjnych drogą mailową na adres: ud@prz.edu.pl