Strona: Podsumowanie szkoleń w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

Podsumowanie szkoleń w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021

2021-02-13
, red.  Ewa Polak

Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy wzięli udział w dotychczas zrealizowanych w ramach projektu "Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną" szkoleniach świadomościowych.

Za nami 11 edycji szkoleń i 165 wręczonych certyfikatów.

Szkolenia świadomościowe dla pracowników PRz realizowane są nadal w formie zdalnej. W semestrze letnim planujemy stopniowe wprowadzanie szkoleń realizowanych w formie stacjonarnej na terenie Uczelni z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych.

Przypominamy, że rekrutacja na szkolenia nadal trwa. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat edukacji włączającej i problemów z jakimi spotykają się osoby o specjalnych potrzebach funkcjonujące w środowisku akademickim.