Strona: 9. Trening kontroli stresu i relaksacji. Warsztaty dla pracowników dziekanatów i sekretariatów szkół wyższych / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

2021-10-07

Tematyka: Szkolenie mające charakter warsztatów praktycznych, których celem jest rozszerzenie umiejętności pracowników dziekanatów i sekretariatów na uczelni w zakresie radzenia sobie ze stresem oraz zapobiegania stresowi. Uczestnik powinien zdobyć wiedzę na temat stresu i jego wpływu na funkcjonowanie człowieka. Powinien poznać techniki radzenia sobie ze stresem, rozwinąć umiejętności reagowania w trudnych sytuacjach. Powinien też rozwinąć umiejętności pozwalające na zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Planowana liczba edycji: 4 edycje dla grup 15 osobowych (razem szkolenia dla 60 osób)

Zrealizowano edycje 1, 2, 3 i 4.

Wykonawca: Centrum Szkoleń i Rekrutacji Magdalena Pikulska – Jarosław.