Strona: 5. Status asystenta dydaktycznego w uczelni wyższej / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

5. Status asystenta dydaktycznego w uczelni wyższej

Tematyka: Szkolenie ma celu zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi dotyczącymi niepełnosprawności w kontekście wsparcia studentów z niepełnosprawnością oraz omówienie znaczenia i zadań asystenta dydaktycznego osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Uczestnik dzięki szkoleniu powinien poznać praktyczne przykłady technik pracy asystenta dydaktycznego osoby niepełnosprawnej.

Planowana liczba edycji: 2 edycje dla grup 15 osobowych (razem szkolenia dla 30 osób)

Zrealizowano edycje 1 i 2.

Wykonawca: Adept Sp. z o.o. Gdańsk.