Strona: Szkolenia dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej w ramach projektu / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

Szkolenia dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej w ramach projektu

2020-07-20

Informujemy, iż rozstrzygnięto przetargi i wyłoniono wykonawców szkoleń realizowanych w ramach projektu POWER "Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń:

1. Uczelnia wobec zaburzeń psychicznych. Komunikacja i formy wsparcia edukacyjnego studentów i kandydatów na studia z zaburzeniami psychicznymi (14 godz.)
  2. Kontakt ze studentami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) (7 godz.)
  3. Funkcjonowanie studentów niepełnosprawnych w środowisku akademickim (14 godz.)
  4. Obsługa studenta z niepełnosprawnością. Komunikacja i Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnością (7 godz.)
  5. Status asystenta dydaktycznego w uczelni wyższej (7 godz.)
  6. Funkcjonowania osób z niepełnosprawnością słuchową w środowisku akademickim (7 godz.)
  7. Podnoszenie jakości obsługi klienta-studenta w sekretariacie i dziekanacie. Zasady profesjonalnej i rzetelnej obsługi klienta w uczelni (7 godz.)
  8. Techniki radzenia sobie z agresją studenta oraz z własnymi emocjami w trudnych sytuacjach w administracji uczelnianej (7 godz.)
  9. Trening kontroli stresu i relaksacji. Warsztaty dla pracowników dziekanatów i sekretariatów szkół wyższych (7 godz.)
  10. Asystent osoby niepełnosprawnej (20 godz.)