Strona: Powołanie Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami / Politechnika Rzeszowska Uczelnią Dostępną

Powołanie Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami

2020-05-17

Głównym zadaniem BON będzie podejmowanie działań związanych ze stwarzaniem osobom ze szczególnymi potrzebami, w tym osobom z niepełnosprawnościami, warunków do pełnego udziału we wszelkich obszarach funkcjonowania Uczelni.

Na stronie www.bon.prz.edu.pl znajdują się informacje, procedury oraz wnioski jakie można składać celem uzyskania wsparcia.

W ramach projektu „Politechnika Rzeszowska uczelnią dostępną” zostaną wyposażone pomieszczenia, Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

Siedziba biura jest zlokalizowana w budynku V w pokoju nr VB -18 i VB-19