9. Trening kontroli stresu i relaksacji. Warsztaty dla pracowników dziekanatów i sekretariatów szkół wyższych

Tematyka: Szkolenie mające charakter warsztatów praktycznych, których celem jest rozszerzenie umiejętności pracowników dziekanatów i sekretariatów na uczelni w zakresie radzenia sobie ze stresem oraz zapobiegania stresowi. Uczestnik powinien zdobyć wiedzę na temat stresu i jego wpływu na funkcjonowanie człowieka. Powinien poznać techniki radzenia sobie ze stresem, rozwinąć umiejętności reagowania w trudnych sytuacjach. Powinien też rozwinąć umiejętności pozwalające na zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Liczba edycji: 4 edycje dla grup 15 osobowych (razem szkolenia dla 60 osób)

Planowany termin realizacji: 2 edycje październik - grudzień 2020 r. i 2 edycje styczeń - wrzesień 2021 r. – szczegółowe terminy do ustalenia.

Edycje z 2020 r. realizowane będą w formie zdalnej.

Wykonawca: Centrum Szkoleń i Rekrutacji – Jarosław.