1. Uczelnia wobec zaburzeń psychicznych. Komunikacja i formy wsparcia edukacyjnego studentów i kandydatów na studia z zaburzenia

Tematyka: Szkolenie, które pozwoli zwiększyć świadomość w zakresie możliwości ułatwienia funkcjonowania na uczelni studentów z zaburzeniami psychicznymi oraz dostosowywania do ich potrzeb form i metod edukacyjnych. Program szkolenia ma również na celu rozwijanie umiejętności komunikowania się ze studentami z zaburzeniami psychicznymi, a także zadbanie o własny dobrostan w trudnych sytuacjach. Uczestnicy szkolenia rozwiną umiejętności stosowania 5 pozytywnych strategii ułatwiających kontrolę emocji w trudnych sytuacjach.

Czas trwania: 14 godz. dydaktycznych – 2 dni

Liczba edycji: 6 edycji dla grup 15 osobowych (razem szkolenia dla 90 osób)

Planowany termin realizacji: 3 edycje październik - grudzień 2020 r. i 3 edycje styczeń - wrzesień 2021 r. – szczegółowe terminy do ustalenia.